بانك مرگزي كتاب
loading...

بانك مرگزي كتاب

كتاب وخريدآسان

نادر رفيعي بازدید : ۷ آذر ۱۳۹۶ نظرات (0)

خدمات رايگان كتاب 

با وجود مشكلات زياد در تهيه ي كتاب براي مشتريان بانك كتاب مركزي تهران ،اقدام  به اجراي طرحي عالي در صدد كمك به مشتريان و ايجاد راحتي وآسايش آنهاكرده است  اين طرح به نام  تحويل كتاب رايگان در تهران است. 

ارسال كتاب رايگان در تهران

بعد از اتمام مراحل خريد و پرداخت وجه كتاب هاي خريداري شده شما قادر خواهيد بود تا درخواست ارسال رايگان كتاب ها به درب منزل خود را داشته باشيد. به  اين صورت كه بعد از ثبت سفارش خريد اينترنتي كتاب از طريق بانك كتاب مركزي ، كتاب هاي مورد نياز شما بسته بندي شده و توسط پيك هاي موتوري اين مجموعه در كوتاه ترين زمان به دست شما خواهد رسيد. براي تحويل كتاب ها در تهران زمان انتظار نهايتا 24 ساعت خواهد بود . 

بانك كتاب مركزي ، تعهد مي نمايد كه كتاب هاي ارسالي كاملا سالم و بدون عيب و نقض تحويل خريدار گردد.

تحصيل در پيش دانشگاهي

نادر رفيعي بازدید : ۷ آذر ۱۳۹۶ نظرات (0)

 آشنايي با كتاب زيست شناسي پيش دانشگاهي 

زيست شناسي دوره ي پيش دانشگاهي را مورد اهميت قرار دهيد. مولفين كتاب زيست شناسي  در تاليف اين كتاب بياناتي راجب به پيشرفت محصلين و موفقيت آنها در كنكور را ذكر كرده اند . به اين بيانات توجه كنيد. كتاب زيست شناسي پيش دانشگاهي در دو جلد تاليف شده است.زيست شناسي پيش دانشگاهي 1 و 2

مؤلفان  كتاب زيست شناسي پيش دانشگاهي1 خيلي سبز ابوذر نصري و كميل نصري مي باشند.زيست شناسي پيش دانشگاهي به دليل اهميت آن در كنكور سراسري بسيار مورد توجه مولفان قرار گرفته است. انتشارات خيلي سبز با ارائه اين كتاب به بازار در راستاي موفقيت شما عزيزان گام برداشته و هدف اصلي از تاليف؛ ارائه يك سري نكاتي است كه با خواندن كتاب به راحتي و سهولت به  دست نخواهيد آورد. ما مطالعه در زمان كم و بهره برداري بيشتر از وقت را برايتان فراهم مي نماييم. .ما راه سبز موفقيت را پيش روي شما نهاده ايم.

صفحه اصلی
۱
تبلیغات
درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
آمار سایت
  • امروز : 27
  • دیروز : 3
  • افراد آنلاین : 1
  • همه : 833